Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  "BUKIET DLA MAMY"

WYDARZENIE ARTYSTYCZNE

 

"BUKIET DLA MAMY" 

sobota / 25 maja 2019 / od godz. 16.00

 

16.00 - 17.00

WSTĘP WOLNY ZA ZAPROSZENIAMI DOSTĘPNYMI W DZIALE PROGRAMOWYM  - ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNE 

- DLA DZIECI

- DLA MAM I DZIECI

 

ZDROWIE I URODA 

- POKAZ MAKIJAŻU

- ZDROWA ŻYWNOŚĆ

- STOISKA KOSMETYCZNE

 

17.00 - 18.00

POKAZY SZKÓŁ TANECZNYCH

BILET : 5 ZŁ --> Z URBANCARD PREMIUM 20 % ZNIŻKI 

ZNIŻKA PRZYSŁUGUJE WYŁĄCZNIE PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ W KASIE CENTRUM KULTURY WROCŁAW-ZACHÓDW ramach Dnia Matki zapraszamy Państwa na pokazy tancerzy szkół Al-Mara Szkoła Tańca/Dance School. W trakcie pokazów do wygrania będą nagrody, upominki, karnety do szkół tańca.

Szkoła Tańca Al-Mara na wrocławskim rynku tanecznym funkcjonuje już ponad 10 lat. Przy Szkole działają dwie profesjonalne formacje taneczne, obsypana międzynarodowymi nagrodami (m.in. podwójne Wicemistrzostwo Świata Liberec 2012 oriental show, kilkukrotny tytuł Mistrzowski Eastern European Championship Lublin, wielokrotny Mistrz Polski) grupa tańca orientalnego Al-Mara oraz Formacja Show Art Dance specjalizująca się w niezwykłych pokazach, urozmaicających eventy w całej Polsce.
Raz w roku, na zakończenie sezonu, na deskach teatralnych wystawiany jest specjalny spektakl teatralno-taneczny, wieńczący kolejny sezon pracy Kursantów oraz Instruktorów Szkoły. Spektakle taneczne to wielkie widowiska, w których można zobaczyć na scenie około 50ciu osób. Al-Mara przygotowała już Retro Tango stylizowane na Burleskę, Summer Love nawiązujące do wielkiego kinowego hitu Grease, Co się wydarzyło w Cafe Paris - wielkie show z lat 20stych i 30stych. W tym sezonie Szkoła pracuje nad nową historią opowiedzianą tańcem - spektakl Bang Bang nawiązujący do musicalowego Chicago.
Podczas występu Al-Mara ma ogromną przyjemność zaprezentować się w kilku odsłonach. Zobaczą Państwo Retro klimat lat 20-stych i 30-stych czyli swing, charleston w tanecznej magii dawnych lat oraz orientalne show pełne barwnych rekwizytów i pięknych kobiet.

 Rezerwacji oraz zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony:
https://kino.ckwz.art.pl/

W przypadku dokonania rezerwacji, prosimy o zapłatę za bilety najpóźniej następnego dnia roboczego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową