Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  Koncert: Bardzo Wielka Woda

 XIV OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY  PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI

AGNIESZKI OSIECKIEJ  „BARDZO WIELKA WODA”

 LICEUM  OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Nr XVII im. A. OSIECKIEJ we WROCLAWIU

 

  Przegląd Twórczości Agieszki Osieckiej "Bardzo Wielka Woda" to impreza, której pomysłodawcą był uczeń XVII LO im. Agnieszki Osieckiej  we Wrocławiu. Od 2002 roku młodzież z całej Polski startuje w konkursie na interpretację piosenek patronki naszego liceum. Jury nagradza ośmiu najlepszych wykonawców, spośród nich wyłania się laureata Grand Prix, który w nagrodę otrzymuje gitarę klasyczną, ufundowaną przez Prezydenta Wrocławia.

    W skład Jury konkursu wchodzą znani muzycy i artyści wrocławscy – w ubiegłych edycjach m. in. Magda Umer, Agata Passent, Anna Szałapak, Ewa Skibińska, Magdalena Kumorek czy muzyk i kompozytor Wacław Juszczyszyn.

     Zmagania młodych artystów zwieńczy, jak co roku, Gala Finałowa, którą wypełni koncert laureatów tegorocznej XIV Bardzo Wielkiej Wody oraz spektakl muzyczny zatytułowany "Republika marzeń"z piosenkami zespołu Republika i Grzegorza Ciechowskiego, przygotowany przez kierownika artystycznego Przeglądu Krzysztofa Żesławskiego, w którym udział biorą uczniowie klas teatralnych z XVII LO im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu.

     Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.

 

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową