Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  Studio tańca i piosenki Contra Mix - nowy sezon!

Studio tańca i piosenki Contra Mix 

 

Studio Tańca i Piosenki CONTRA-MIX działa piąty rok w Centrum Kultury Wrocław-Zachód. W zajęciach zespołu uczestniczą dzieci i młodzież w wieku od 6 do 13 lat. W czasie zajęć pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry instruktorów można zdobyć umiejętności różnych form tańca (współczesny, hip-hop, rewiowy, elementy tańca klasycznego) i techniki śpiewu (emisja, ćwiczenia oddechowe, intonacja, interpretacja piosenek). Dzieci i młodzież ze Studio Tańca i Piosenki CONTRA MIX uczestniczą w warsztatach artystycznych i nagraniach studyjnych, a zdobywane umiejętności zespół prezentuje kilka razy w roku w czasie koncertów i imprez. 


Prowadzenie: Mieczysława Krawczonek, Katarzyna Krawczonek, Zdzisław Krawczonek

 

Zajęcia STUDIO TAŃCA I PIOSENKI CONTRA MIX prowadzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie tańca, techniki śpiewu i muzyki
mgr Mieczysława Krawczonek– choreograf ( I kategoria instruktorska), pedagog, specjalista w różnych kategoriach tańca. Dwukrotnie otrzymała nagrodę Ministra Kultury i Sztuki oraz ostatnio nagrodę Marszałka Województwa Dolnośląskiego za osiągnięcia w dziedzinie choreografii. 
mgr Zdzisław Krawczonek– muzyk ( I kategoria instruktorska), pedagog, kompozytor, autor tekstów piosenek, specjalność – emisja głosu. Dwukrotnie uhonorowany nagrodą Ministra Kultury i Sztuki oraz ostatnio nagrodą Marszałka Województwa Dolnośląskiego za osiągnięcia w dziedzinie muzyki. 
Katarzyna Krawczonek– studentka ostatniego roku Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, laureatka III edycji „Idola”, choreograf, tancerz, specjalność taniec współczesny i hip-hop. 
Wspólnie prowadzą znane i wielokrotnie nagradzane na festiwalach ogólnopolskich i międzynarodowych zespoły: - Głogowska Rewia Graffiti – Grand Prix festiwalu MAGIA ITALIANA w Rimini 2010r  (
https://www.youtube.com/watch?v=SLPLqjVjgYE)
- zespół „Mozaika” z Przemkowa – „Złota Jodła” festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach
- Kuźnia Talentów „NEW VOICE” z Poznania

 

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową