Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Nasza działalność  ›  WYSTAWA : KOLORY MYŚLI

 

WERNISAŻ WYSTAWY

 

ANNY WACH

"KOLORY MYŚLI"

 

8 czerwca 2014/ niedziela/ wstęp wolny za zaproszeniami dostępnymi w Dziale Programowym CKWZ

godz. 16.00 - wernisaż wystawy 

 

Wystawa Anny Wach - Kolor myśli prezentuje serię prac niezwykle nastrojowych i ciepłych w charakterze, ich intensywna barwa równoważona jest poprzez rytm graficznego konturu. Malarstwo artystki oczarowuje niespotykaną muzykalnością, jest zaproszeniem do niecodziennej estetycznej podróży. Otacza je niecodzienna aura, z którą oswajamy się stopniowo, odbieramy niczym nie kończące się, bogate źródło wrażeń.

Malarstwo artystki rozwija się dwutorowo. Starsze prace rodziły się z fascynacji pięknem natury, jej magicznych kształtów, kolorów i ulotnych chwil. Inspiracje czerpała z otaczającego ją świata. Prace te oddają urok i emocje miejsc, z którymi Artystka miała styczność i które urzekły ją na drodze twórczych poszukiwań.

Drugi kierunek stanowi malarstwo symboliczne nacechowane nutą romantyzmu i estetyzmu. Artystka odrzuca akademicki styl oraz tradycyjny sposób przedstawień postaci, ale wykorzystuje doświadczenia malarzy sobie współczesnych.

 

Anna Wach - urodziła się w Wałbrzychu, tutaj mieszka i tworzy. Od najmłodszych lat jej pasją było malarstwo i turystyka.
W roku 2003 ukończyła studium na kierunku Organizacja Turystyki i Obsługa Ruchu Turystycznego.

 W roku 2006 uzyskała dyplom z zakresu Reklamy i Grafiki. Obok działalności zawodowej z zakresu krajoznawstwa i turystyki, to właśnie malarstwo zawładnęło życiem artystki, stając się jej główną, wielką  pasją. W 2012 roku Artystka została przyjęta do Dolnośląskiego Stowarzyszenia Artystów Plastyków.

 

Ekspozycja wystawy : od 1 czerwca do 15 czerwca  2014 roku

 

           SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową