Centrum Kultury Wrocław Zachód  ›  Koła i sekcje

KOŁA I SEKCJE W CKWZ


 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

NA ZAJĘCIA KÓŁ I SEKCJI W SEZONIE 2020/2021

www.strefazajec.pl

 

 

 

 

 

 

WAŻNE INFORMACJE

 

Zapisy na zajęcia możliwe są wyłącznie po wniesieniu opłaty za zajęcia, z wyłączeniem nauki gry na gitarze, nauki gry na pianinie.
 

W przypadku zajęć nauki gry na pianinie prosimy o kontakt

z Panią Renatą Więclewską tel. 694-101-323

 

Regulamin wnoszenia opłat za zajęcia NA SEZON 2020/2021 jest dostępny

w zakładce "CKWZ - Regulaminy"

 

INFORMUJEMY, ŻE NIE MA MOŻLIWOŚCI ZWROTU / PRZENIESIENIA WPŁAT ZA ZAJĘCIA ORAZ DOPŁAT DO ZAJĘĆ (MOŻLIWA JEST WYŁĄCZNIE PŁATNOŚĆ ZA POJEDYNCZE ZAJĘCIA LUB ZA PEŁNY MIESIĄC).

 

Uczestnik biorący udział w zajęciach po raz pierwszy ma do wyboru, zgodnie z cennikiem opłat za zajęcia, opłatę za pojedyncze zajęcia bądź za cały miesiąc. W przypadku kontynuowania uczestnictwa w zajęciach w danym miesiącu uczestnik reguluje zobowiązanie przed kolejnymi zajęciami, w których będzie uczestniczył, w aktualnej wysokości za dany miesiąc lub za pojedyncze zajęcia. 

 


 

Zasady płatności za wszystkie zajęcia:

Wszystkie zajęcia są płatne z góry. Warunkiem zapisu jest zapłata za zajęcia. Udział uczestnika w zajęciach jest równoznaczny z akceptacją postanowień Regulaminu wnoszenia opłat za zajęcia.  Klauzula ta dotyczy również osób niepełnoletnich, w tym przypadku akceptacja postanowień niniejszego Regulaminu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym.

 

UWAGA!

Opłata jest wnoszona za pośrednictwem portalu www.strefazajec.pl według ustalonego szablonu opłat za każde zajęcia (płatność poprzez system przelewów bankowych „Blue Media”).  Opłata może być wnoszona gotówką lub kartą w kasie Centrum Kultury Wrocław-Zachód w terminach podanych na stronie www.ckwz.pl lub wywieszonych w siedzibie Centrum Kultury Wrocław-Zachód.

 

 

Z NASZ WROCŁAW 20% ZNIŻKI

PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ W KASIE CENTRUM

Więcej informacji o zniżkach na stronie:

https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw/

 

 

Nasi partnerzy oraz CKWZ poleca

Zmień styl na bardziej jaskrawy

Steruj komputerem mrugnięciami oczu

Pobierz dodatek czytający tekst na stronie

Pobierz mówiącą przegladarkę internetową